KONST / Litografier / Färglitografi 12678207
nr 1267 8207
Maria Boczewska
(f. 1940), Polen
Färglitografi, Signerad, numrerad 203/250. Motivet: 57x70 cm
Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 5 augusti 2019
kl 19:45:41
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Maria Boczewska
Läs mer om Maria Boczewska